Боковая панель

Opera - російський браузер?

0 голосов
290 views
Спросили Apr 11, 2015 от Оля
Підкажіть де можна завантажити оригінальний Opera без нав'язування там російських новин, інших російських пошукових систем та різних російських сервісів в самій Opera. Чи може вже Opera тепер стала наполовину російською компанією?

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь что бы ответить на этот вопрос.

3 Ответы

0 голосов
Шановна Оля! Не треба бути такою "патріотичною". Російські новини не такі вже й погані, (точніше не настільки брехливі, як наші).  Проте, якщо вам не потрібні новини, поміняйте стартову сторінку, або завантажте патріотичні новини, якщо вони вас будуть плекати, і вас вже ніколи не будуть дратувати російські новини. А краще, використовуйте пошукову систему, і, відповідно, браузер  наших політичних друзів з США "Google chrom".  Доречи, мені здається, що тут проблема не в програмному забезпеченні, а в небажанні просто думати не як зомбі і оцінювати реальні події. А тут вже ні чим не можна зарадити. Почитайте роман Булгакова "Собачье сердце", особливо пораду професора Преображенського, що стосується читання радянських газет.
Ответ Apr 12, 2015 от alexits11
reshown Apr 23, 2015 от alexits11
0 голосов
Завантажив щойно останню версію Опери. Встановив. За дві хвилини вилучив усі налаштування з «нав'язаними» російськими пошуковими системами і сервісами. Тому вважаю, що проблема надумана.

А Опера орієнтується на російський ринок тому, що там основна маса їх користувачів.
Ответ Apr 21, 2015 от igor
0 голосов
Opera Software (OSE: ОПЕРА) - норвезька компанія - виробник програмного забезпечення. Створена групою дослідників, які працювали на норвезьку телекомунікаційну компанію Telenor. Opera Software бере участь у розвитку веб-стандартів в рамках проекту W3C. Штаб-квартира розташована в столиці Норвегії Осло. Філії компанії знаходяться в Швеції, Китаї, Індії, Японії, Росії, Кореї, Польщі, Чехії, Австралії та США.
Ответ May 28, 2015 от generator-paroley
...